Wyświetl pojedynczy post
siara
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: KRAKÓW(30) OD 1983 NA REYMONTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27509
Stary 08.01.2022, 11:59
wolfy napisał(a):Wyświetl post
To nie jest fundacja "spełniamy marzenia", tylko klub piłkarski. Nie dostanie żadnej szansy, będzie się nadawał, wygra rywalizację to zacznie grać.
Juniorów podpisuje się nie ze względu na aktualną przydatność do pierwszej drużyny (wtedy nie podpisalibyśmy żadnego), tylko ze względu na potencjał lub czasem na sztukę, żeby w CLJ miał kto grać.
Widzisz...tylko jak ma udowodnić swą przydatność ? Wiem praca na treningach, obserwacja itd.
Nie twierdzę że będzie debeściakiem. Ale chciałbym by w sparingach pokazał ma co go stać. Tyle i tylko tyle...
Odpowiedz cytując