Wyświetl pojedynczy post
Arek95
Senior Member
 
 
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88498
Stary 08.01.2022, 10:40
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Kliment w porównaniu do Forbrsa to Pan napastnik. Zaznaczam, że w porównaniu do Forbesa. Kliment grał dużo mniej i kiedy wchodził zawsze pokazywał, że mu się chce, a to jest największy deficyt u naszych grajków.

Jeżeli Twoim zdaniem Kliment to stojanow, to mogę z czystym sumieniem orzec, że Forbes to leżakow.


ps. Zdenek nie przychodzi tutaj zdobywać króla strzelców tylko zapieprzać i jebać w szatni tych którym zapieprzać się nie chce. Jest łysy, wytatuowany, będzie się czuł pewnie bo już tutaj grał, zna trenera. MA WSZYSTKO CO POTRZEBNE DO TRZYMANIA SZATNI ZA PYSK.
W teorii jest w tym trochę prawdy.
Jedynie żeby z tego czeskiego duetu Kliment-Ondrasek nie wyszedł czeski film...
Odpowiedz cytując