Drozd napisał(a):

Kliment w porównaniu do Forbrsa to Pan napastnik. Zaznaczam, że w porównaniu do Forbesa. Kliment grał dużo mniej i kiedy wchodził zawsze pokazywał, że mu się chce, a to jest największy deficyt u naszych grajków.
Jeżeli Twoim zdaniem Kliment to stojanow, to mogę z czystym sumieniem orzec, że Forbes to leżakow.
ps. Zdenek nie przychodzi tutaj zdobywać króla strzelców tylko zapieprzać i jebać w szatni tych którym zapieprzać się nie chce. Jest łysy, wytatuowany, będzie się czuł pewnie bo już tutaj grał, zna trenera. MA WSZYSTKO CO POTRZEBNE DO TRZYMANIA SZATNI ZA PYSK.
|
W teorii jest w tym trochę prawdy.
Jedynie żeby z tego czeskiego duetu Kliment-Ondrasek nie wyszedł czeski film...