Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88497
Stary 08.01.2022, 10:26
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Chyba odwrotnie, oby cyrkowiec stojanow Kliment jak najszybciej wrócił do Bańskiej Bystrzycy, może zabrać ze sobą Hugo Videmonta, tzn Hugiego...
Kliment w porównaniu do Forbrsa to Pan napastnik. Zaznaczam, że w porównaniu do Forbesa. Kliment grał dużo mniej i kiedy wchodził zawsze pokazywał, że mu się chce, a to jest największy deficyt u naszych grajków.

Jeżeli Twoim zdaniem Kliment to stojanow, to mogę z czystym sumieniem orzec, że Forbes to leżakow.


ps. Zdenek nie przychodzi tutaj zdobywać króla strzelców tylko zapieprzać i jebać w szatni tych którym zapieprzać się nie chce. Jest łysy, wytatuowany, będzie się czuł pewnie bo już tutaj grał, zna trenera. MA WSZYSTKO CO POTRZEBNE DO TRZYMANIA SZATNI ZA PYSK.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 08.01.2022 o godz. 10:31.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując