|
A jak dla mnie w przypadku pozyskania jeszcze jednego napastnika i odejścia FBF to ten transfer jak najbardziej na +.
Z TT oraz kilku wywiadów można wywnioskować, że w tej drużynie nie tylko brak umiejętności jest problemem. Myślę, że ściągając Ondraska Wisła chce trochę podbudować szatnię. A co by nie mówić, Czech ma ku temu predyspozycje charakterologiczne. Dodatkowo zna Gulę i język czeski co powinno pomóc w naszej szatni.
Czyli widzę to tak:
- nowy napastnik do I składu + odejście FBF + Zdybowicz lub Sobol na wypożyczenie = uzupełnienie Ondraskiem na plus.
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli
Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.
Jacek Kaczmarski
|