Drozd napisał(a):

|
Oby podpisanie Ondraska oznaczało pożegnanie z człapakiem Forbesem. Kliment jeszcze się rozkręci...
|
Chyba odwrotnie, oby cyrkowiec stojanow Kliment jak najszybciej wrócił do Bańskiej Bystrzycy, może zabrać ze sobą Hugo Videmonta, tzn Hugiego...