kacpaw91 napisał(a):

Zwróćcie uwagę, że Ondrasek w poprzednim sezonie miał 6 bramek w Fortuna Lidze strzelonych i jedną w europejskich pucharach. Co ciekawe grał wtedy u Guli. Rok temu jeszcze strzelał bramkę w reprezentacji.
W tej rundzie zagrał 3 mecze u tego dziwnego właściciela FCSB, podpadł i w jeszcze pod koniec okienka transferowego musiał szukać klubu na poratowanie, nic dziwnego, że rewelacji nie było i skończyło się na bramce i asyście przy rozegranych 400 minutach. W przeliczeniu na minuty w lidze, to ma lepszą średnią od obydwu naszych asów mimo tego całego zamieszania.
Ja nie mówię, że to wypali, ale na drugiego napastnika nie załamuje mnie ten transfer.
|
Dodałbym jeszcze, że w FCSB to była jakaś totalnie pojebana akcja.
Chłop za 110 min grania wziął 200 tys. euro.
Albo Rumunom coś się kompletnie pomyliło, albo ktoś coś komuś wyprał.