Wyświetl pojedynczy post
Cymes
Senior Member
 
Od: 07.2004
Skąd: z prawego brzegu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88484
Stary 08.01.2022, 00:29
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Zwróćcie uwagę, że Ondrasek w poprzednim sezonie miał 6 bramek w Fortuna Lidze strzelonych i jedną w europejskich pucharach. Co ciekawe grał wtedy u Guli. Rok temu jeszcze strzelał bramkę w reprezentacji.

W tej rundzie zagrał 3 mecze u tego dziwnego właściciela FCSB, podpadł i w jeszcze pod koniec okienka transferowego musiał szukać klubu na poratowanie, nic dziwnego, że rewelacji nie było i skończyło się na bramce i asyście przy rozegranych 400 minutach. W przeliczeniu na minuty w lidze, to ma lepszą średnią od obydwu naszych asów mimo tego całego zamieszania.

Ja nie mówię, że to wypali, ale na drugiego napastnika nie załamuje mnie ten transfer.
Dodałbym jeszcze, że w FCSB to była jakaś totalnie pojebana akcja.
Chłop za 110 min grania wziął 200 tys. euro.
Albo Rumunom coś się kompletnie pomyliło, albo ktoś coś komuś wyprał.
Odpowiedz cytując