Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88478
Stary 07.01.2022, 23:30
A pisałem, że przyjdzie stary Słowak, którego nazwają napastnikiem mimo dramatycznych statystyk? (Czech czy Słowak mała różnica).

Ten zarząd po trzech latach błazenady nie jest w stanie mnie w niczym zaskoczyć.

Tak samo jak różnej obrońcy Marzeny, teraz obecnych. Te dwie rzeczy są pewne - błazenada zarządu i klakierstwo.

Tak samo jak pisaliście, że nie da się zarobić na młodych Polakach. Faktycznie, Kozłowski, za chwilę Kamiński. Pogoń i Lech pokazują, że da się i to zarobić jakieś masakryczne kwoty.

Dawid oddałby Kozłowskiego za grosze. Za max 500 tys. euro.

Wisła potrzebuje 7-8 transferów i to na już. Nie odpadów. Tylko transferów.

Choć i tak lepiej, że przyszedł Ondrasek (przypominam, że on i tak był często krytykowany za słabą grę, dopiero pod koniec zaczął coś grać), bo zawsze można byłoby przebrać Dawida w piłkarza i kazać mu zagrać w Ekstraklasie.
Odpowiedz cytując