serek.c2 napisał(a):

Ja Ci niczego nie wytłumaczę, bo nie jestem specem w kwestiach sportowych (podejrzewam, że podobnie jak Ty ) - zaznaczyłem tylko, że widocznie widzą to inaczej od Ciebie i tyle.
Transfer, żeby kibice nie pyskowali? Totalna bzdura, ma przyjść kolejny zawodnik do ofensywy.
|
Pisałeś że na papierze to się broni, chciałem wiedzieć - jak.
Przyjdzie pewnie kolejny koleś z rozjebującymi system statystykami (4 gole w 20 meczach ligi litewskiej, od pół roku bez klubu, 8 lat temu obserwował go skaut Chelsea etc.), a Ondraska przynajmniej kibice znają i lubią (znaczy, Ondraska sprzed kilku sezonów) i mimo że ma dramatyczne liczby (serio) to będzie lepiej przyjęty. Tak to sobie tłumaczę, bo sportowo to sensu nie ma.
Zobaczymy, IMHO ten transfer - porażka.
Patryko napisał(a):

|
Jeśli to jest transfer 0,5 + 1, to w razie totalnego braku formy, rozstanie w lecie będzie proste.
|
To nie jest problem. W przypadku spadku z ligi kontrakt zostanie i tak automatycznie rozwiązany.
Problemem jest to że się osłabiliśmy, mamy tragiczny skład a warto byłoby się jednak utrzymać.