Ja Ci niczego nie wytłumaczę, bo nie jestem specem w kwestiach sportowych (podejrzewam, że podobnie jak Ty

) - zaznaczyłem tylko, że widocznie widzą to inaczej od Ciebie i tyle.
Transfer, żeby kibice nie pyskowali? Totalna bzdura, ma przyjść kolejny zawodnik do ofensywy.