Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88469
Stary 07.01.2022, 22:25
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Tak, poczekamy. Tego wymaga elementarna uczciwość.

Ale sam przyznasz - falstart niezły. Naprawdę jeśli idziemy w doświadczenie może Paweł Brożek też by trochę mógł formy u nas złapać? Chyba nie napiszesz że grałby gorzej od czeskiego asa?
Nie no już nie przesadzajmy z tym Brożkiem Jeśli odejdzie Forbes, na wypożyczenie pójdzie Sobol, to Zdenek na sensownym kontrakcie będzie dobrym uzupełnieniem, który dodatkowo może swoim charakterem trochę tę drużynę rozruszać. Jak będzie - zobaczymy. Najważniejsze, że to nie jest ostatnie słowo klubu jeśli chodzi o wzmocnienie ofensywy. Gdyby było inaczej, wtedy bym się martwił
Odpowiedz cytując