Ogryzek napisał(a):

Tak, poczekamy. Tego wymaga elementarna uczciwość.
Ale sam przyznasz - falstart niezły. Naprawdę jeśli idziemy w doświadczenie może Paweł Brożek też by trochę mógł formy u nas złapać? Chyba nie napiszesz że grałby gorzej od czeskiego asa?
|
Nie no już nie przesadzajmy z tym Brożkiem

Jeśli odejdzie Forbes, na wypożyczenie pójdzie Sobol, to Zdenek na sensownym kontrakcie będzie dobrym uzupełnieniem, który dodatkowo może swoim charakterem trochę tę drużynę rozruszać. Jak będzie - zobaczymy. Najważniejsze, że to nie jest ostatnie słowo klubu jeśli chodzi o wzmocnienie ofensywy. Gdyby było inaczej, wtedy bym się martwił
