Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88465
Stary 07.01.2022, 22:01
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Jasne że nie. Ściąganie Ondraszka do duetu FBF - Kliment to nawet nie uzupełnienie składu. Mamy czterech napastników którzy przez ostatnią rundę strzelili łącznie 5 goli w lidze.
5.
Goli.
Tyle co sprzedany Yeboah.

Ten transfer wystawia bardzo złe świadectwo Pasiecznemu, każdy kibic mógłby coś tak głupiego wymyślić. Już więcej sensu miałaby reaktywacja Pawła Brożka. Przy tych parodystach nawet jako oldboj byłby liderem.
Ten transfer żadnego świadectwa nie wystawia - ważne będzie całe okienko, a nie jeden kontrakt (pomijam już, że nie znasz okoliczności ani warunków finansowych tego kontraktu). Jak pisałem wyżej - poczekajmy na kolejne ruchy i ocenimy całościowo.
Odpowiedz cytując