LucjuszWielki napisał(a):

Kiedy był temat powrotu Ondraska? W poprzednim oknie kiedy przyszedł za niego niby Klient czy dwa okna temu za Medveda?
Bazuje na statach z ostatnich klubów, więc wiadomo, że nie jest za dobrze, ale bardzo chciałbym, aby Zdenek u siebie w domu odbudował się lub po prostu zasuwał ku chwale Wisły bo ma ją (jak nie raz udowodnił)w sercu. Prócz tego mam nadzieje, ze atmosfera w szatni poprawi sie mimo, że zostało dwóch zawodników, z którymi dzielił szatnie (Sadlok i Plewka).
Jakby Zdenek prezentował forme sprzed odejscia, szczególnie z ostatniego meczu to byłbym mega zaskoczony - pobożne życzenia Ostatnia runda u nas co kopnął to wpadało...
Nie ukrywam, że bardzo lubie tego gościa za jego charakter, za walke. Lubie takich graczy jak: Pol Llonch, Zukov czy FBF, na którego większośc tutaj pluje. Mam nadzieję, że z dwójki FBF/Kliment odejdzie stojanow z komicznym image (wąsik plus fryzurka i dziarki) Kliment....
Byłbym naiwniakiem jakbym liczył na 33 letniego Zdenka, ale mimo wszystko POWODZENIA, fajnie, że wrócił.
|
A Forbes jak nie stojanow to kto ?
