|
Chciałem przypomnieć, że Zdenek jest członkiem Socios, kobietę też ma stąd, wielce rawdopodobne, że sam zgłosił się do klubu, że może grać za małe pieniądze. Czuję, ze pewnie bardzo mu zalezalo na powrocie. Gorszy od duetu FBF KLI raczej nie będzie. Mam nadzieję, że któregoś z duetu gdzieś opchniemy i podpiszemy jeszcze jednego napastnika.
|