DeadOrAlive napisał(a):

Prosze mnie źle nie zrozumieć, ale ten transfer SPORTOWO kompletnie się nie broni. Zdenek nie ma liczb. Niestety.
Być może od strony mentalnej ten transfer ma sens, ale od sportowej nie.
|
Z Wisłą pożegna się kilku piłkarzy, Zdenek będzie uzupełnieniem kadry. Czy sportowo się obroni? Nie wiem, widocznie uznano, że swoją rolę spełni. Przygotowywane są kolejne transfery, w tym napastnika. Poczekajmy spokojnie ze dwa tygodnie.