Wyświetl pojedynczy post
jendrus
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88455
Stary 07.01.2022, 20:16
Szneka napisał(a):Wyświetl post
Buchali -dziękujemy
Hanousek -albo jako rezerwowy albo cześć
Sadlok- pożegnać bez żalu
Mehremić- pożegnać bez żalu
Żukow- pożegnać bez żalu
Savić- pożegnać bez żalu
Kuveljić- wypożyczyć i zobaczyć co z Niego będzie
Hugi- pożegnać bez żalu
FBF Kliment Sobol Zdybowicz- pożegnać bez żalu
Wachowiak- wypożyczyć i zobaczyć co z Niego będzie
Aż tylu zawodników nie możemy się pozbyć w jednym okienku bo naprawde źle się to skończy. A nasza pozycja nie jest idealna.
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0
Odpowiedz cytując