Szneka napisał(a):

Buchali -dziękujemy
Hanousek -albo jako rezerwowy albo cześć
Sadlok- pożegnać bez żalu
Mehremić- pożegnać bez żalu
Żukow- pożegnać bez żalu
Savić- pożegnać bez żalu
Kuveljić- wypożyczyć i zobaczyć co z Niego będzie
Hugi- pożegnać bez żalu
FBF Kliment Sobol Zdybowicz- pożegnać bez żalu
Wachowiak- wypożyczyć i zobaczyć co z Niego będzie
|
Aż tylu zawodników nie możemy się pozbyć w jednym okienku bo naprawde źle się to skończy. A nasza pozycja nie jest idealna.