Wyświetl pojedynczy post
masada
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88451
Stary 07.01.2022, 19:22
No to będziemy mieli już trzech napastników, których nam zazdrości cała liga

Jako że bardzo lubię tego chłopaka, to napiszę tak: jeśli już jest pewne, że FBF odchodzi, to ruch ma sens i OK.

Ale jeśli oni zostaną we trzech i będzie to koniec naszej aktywności na tej pozycji w tym okienku, to jest to trochę ryzykowne. Bo to jest trzech przyzwoitych piłkarzy, ale wszyscy od dawna pod formą i kompletnie nic nie gwarantują na ten moment. Choć papiery na granie każdy z nich ma i naprawdę bez trudu przychodzi mi wyobrażenie sobie, że któryś z nich odpala i strzela np 7 bramek do końca sezonu.
Odpowiedz cytując