|
Chciałbym wierzyć, że dyrektor sportowy uwzględnił wszystkie za i przeciw.
Chyba że nie miał nic do powiedzenia, bo taki transfer 90% tego forum mogło wymyśleć (oczywiście na zasadzie żartowania sobie).
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|