wiesniak842 napisał(a):

Ondrasek przeciez nie przyjdzie robic za pierwszego napadziora
|
Nie zdziwię się jeśli nim zostanie. Przychodzi na stare śmieci, zna otoczenie, szatnie do tego wszystkiego jest czechosłowacki trener i dużo czechosłowackich piłkarzy. Będzie miał lepiej niż w
Budějovice