|
Trochę szkoda pieniędzy na tego Ondraska. Gdybyśmy jednak nagle stali się bogatsi, to na pewno jest to lepszy pomysł niż Teodorczyk. Sportowo skończy się na bramce-dwóch przez dwa lata, ale przynajmniej pomoże z kryzysem mentalnym w szatni.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|