siara napisał(a):

|
Zastanawia mnie ten Chełmecki. Gro młodych dostaje szanse, on nie. Tłumaczenia słabymi warunkami fizycznymi nie przyjmuję. O co chodzi ?
|
To tak samo jak z superstrzelcem Zającem - nie każdy młody się nadaje do ekstraklasy, niektórzy nigdy nie będą. Jak masz jakieś wątpliwości czy stawianoby na niego gdyby był cień szansy że wypali, zwłaszcza przy naszym składzie, to sprawdź punkty PJS. Każdy kto się nadaje dostaje szansę, ba - nawet Ci co się nie nadają też czasem ją u nas dostają.
Nie zastanawiaj się nad Chełmeckim - nie gra znaczy, że się aktualnie nie nadaje.
W klubie jest wiele rzeczy nad którymi można się zastanawiać, ale to że jeśli młody jest tylko trochę słabszy to gra zamiast konkurencji to fakt.