Wyświetl pojedynczy post
wislak2214
Senior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88405
Stary 05.01.2022, 15:50
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
Andre Martins jest do wyciągnięcia za darmo.. co sądzicie ? Nie wiem jak facet związany mocno jest z elką, ale skoro chcą się go pozbyć.. wg mnie z Aschrafem mogliby fajny duet stworzyć
Wiadomo dwóch kreatorów gry, a całą defensywę w środku by ogarniał Gerrard z Libiąża, ale by to hulało, środek pola w każdym meczu opanowany
Odpowiedz cytując