sevenheaven napisał(a):

|
Andre Martins jest do wyciągnięcia za darmo.. co sądzicie ? Nie wiem jak facet związany mocno jest z elką, ale skoro chcą się go pozbyć.. wg mnie z Aschrafem mogliby fajny duet stworzyć
|
Wiadomo dwóch kreatorów gry, a całą defensywę w środku by ogarniał Gerrard z Libiąża, ale by to hulało, środek pola w każdym meczu opanowany