|
Karherop,
rownie dobrze Wisla mogla walczyc o tych zawodnikow, a oni zwyczajnie wybrali inne opcje. Mysle, ze zarzad podchodzi racjonalnie do wydatkow i wydaje tyle ile ma, a poki nie bedzie transferow out to ma niewiele do zaoferowania.
Odejdzie Yaw (o ile odejdzie) to zrobi sie miejsce na nowego zawodnika. Zwyczajnie braklo czasu na tych wymienionych wyzej wedlug mnie zeby moc im zaproponowac cos sensowengo bez rozwalania budzety w przypadku pozostania Yawa.
I to wlasnie pokazuje slabosc Wisly.
Zobaczymy co tam Pasieczny wyczaruje. Dla mnie to okienko jest w jego przypadku adekwatne do oceny, bo jesli odejdzie Yaw + kasa z emisji daja spore pole manewru.
|