Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88384
Stary 03.01.2022, 21:53
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Rozsadne byloby podzielenie tej kwoty na pol. Mamy tak skonstruowane splate dlugow i wplywy do budzetu, ze nie ma koniecznosci przeznaczac wiekszosci kwoty z Yawa na splate. Malo tego, budzet jest tak spiety, ze zaklada brak transferow wychodzacych, wiec i tak jest to bonus.
Skonczy sie najpewnie na 1,2 mln E czyli okolo 5,5 mln zlotych. 3 mln na transfery, 2,5 mln na ekstra splate to bardzo rozsadne podejscie imho.
Wszyscy transfery, transfery. Ja się spodziewam że każda kwota z transferu pójdzie również w jakimś % na akademię. Bo w wielu kwestiach ciągle leżymy.

Jak 20-30% z tej kwoty pójdzie na wzmocnienia to będzie max.
Odpowiedz cytując