Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88378
Stary 03.01.2022, 14:26
Wiadomo że kibice nic mądrego nie wymyślą.
Teodorczyk to kiepski żart, gigantyczne jak dla nas wymagania finansowe nie poparte w sumie żadnymi widokami na to że akurat u nas się odbuduje. Zwłaszcza że problemem jest tu w dużej mierze głowa.
Z kasy za Yeboaha część pewnie pójdzie na spłatę długów, to co zostanie raczej nie pozwoli na żadne szaleństwa.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując