|
Wiadomo że kibice nic mądrego nie wymyślą.
Teodorczyk to kiepski żart, gigantyczne jak dla nas wymagania finansowe nie poparte w sumie żadnymi widokami na to że akurat u nas się odbuduje. Zwłaszcza że problemem jest tu w dużej mierze głowa.
Z kasy za Yeboaha część pewnie pójdzie na spłatę długów, to co zostanie raczej nie pozwoli na żadne szaleństwa.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|