Szneka napisał(a):

|
Damian Gąska i Maksymilian Sitek co o nich sądzicie? uważam, że na skrzydła by się przydali
|
Jak już zauważyło ich szersze grono w ekstraklasie, tak dla Wisły są skreśleni. O ile nie skończą za 1-2 lata jak Młyński czy wcześniej Kort z Pogoni nagle będzie okazja ich wyjąć.