silver03 napisał(a):

|
Byłby to całkiem dobry transfer, Teodorczyk coś tam za granicą nastrzelał, zna eklape, na pewno więcej władowałby niż nasz super duet Forbs-Kliment. Jeśli nie miałby kosmicznych oczekiwań i nie jest doszczętnie zniszczony to głupotą byłoby nie skorzystać.
|
Głupota byłoby wydawać kasę na prawo i lewo i mieć kolejnego 30-letniego napastnika w kadrze "który coś tam kiedy strzelał". Już taki jeden ostatnio tu trafił, Beqiraj się nazywał. Teodorczyka statami nakrywał czapka.