Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88368
Stary 01.01.2022, 10:04
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Byłby to całkiem dobry transfer, Teodorczyk coś tam za granicą nastrzelał, zna eklape, na pewno więcej władowałby niż nasz super duet Forbs-Kliment. Jeśli nie miałby kosmicznych oczekiwań i nie jest doszczętnie zniszczony to głupotą byłoby nie skorzystać.
Głupota byłoby wydawać kasę na prawo i lewo i mieć kolejnego 30-letniego napastnika w kadrze "który coś tam kiedy strzelał". Już taki jeden ostatnio tu trafił, Beqiraj się nazywał. Teodorczyka statami nakrywał czapka.
Odpowiedz cytując