silver03 napisał(a):

|
Tej drużynie nie da się bardziej już zaszkodzić.
|
W tym problem, że się da, kontraktując w miejsce naszych napastników gracza, który jest do odbudowy i to, czy będzie strzelać bramki od zaraz, stoi pod wielkim znakiem zapytania.
Jesteśmy w takim położeniu, że gość, który ma zapewnić nam utrzymanie, nie może tu przyjść po pół roku siedzenia na ławce, bo w takiej formie fizycznej po prostu nam nie pomoże. Zanim się odbuduje, to my możemy być już w pierwszej lidze.