|
Byłby to całkiem dobry transfer, Teodorczyk coś tam za granicą nastrzelał, zna eklape, na pewno więcej władowałby niż nasz super duet Forbs-Kliment. Jeśli nie miałby kosmicznych oczekiwań i nie jest doszczętnie zniszczony to głupotą byłoby nie skorzystać.
|