Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88360
Stary 31.12.2021, 11:48
Byłby to całkiem dobry transfer, Teodorczyk coś tam za granicą nastrzelał, zna eklape, na pewno więcej władowałby niż nasz super duet Forbs-Kliment. Jeśli nie miałby kosmicznych oczekiwań i nie jest doszczętnie zniszczony to głupotą byłoby nie skorzystać.
Odpowiedz cytując