Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
pawlozm
Senior Member
Od: 02.2017
Skąd: R22
Offline
#
88358
30.12.2021, 22:40
Właśnie nie grał w tym Udinese - dlatego szuka klubu
Ja jednak jestem na nie. Potrzebujemy szybkiego napastnika, a nie znowu kołka
pawlozm
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pawlozm
Znajdź inne posty napisane przez pawlozm