Wyświetl pojedynczy post
guardian_angel
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88355
Stary 29.12.2021, 19:17
Fajnie, że będzie kasa za Yawa, ale jak nie trafi się nikt sensowny w jego miejsce, to jesteśmy już w zupełnej dupie. Ja wiem, że zagrał może 10% dobrych meczów, ale niemal wszystko co dobre w tym sezonie, to pochodziło od niego (piszę niemal, by zostawić miejsce dla bramek Frydrycha).

Oczywiście jest szansa, że po rewolucyjnym sezonie przygotowawczym Hugi odpali, a Savic zacznie grać to co na filmikach z YT z Olimpii a napierać ich będą Starzyński z Młyński, co mecz ładując bramy przy wejściu na podmęczonego rywala
Odpowiedz cytując