Wyświetl pojedynczy post
siara
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: KRAKÓW(30) OD 1983 NA REYMONTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88349
Stary 29.12.2021, 08:40
Szneka napisał(a):Wyświetl post
w Zagłębiu nie osiągnie nic. Drużyna z kasą ale bez klasy, celów i ambicji. Mam sporo znajomych, którzy chodzą na ZL od lat. Jak sami mówią takiego syfu jaki jest w tym roku jeszcze w historii klubu nie było. Hładun chce odejść, Chodyna ma ich uratować finansowo ale chcą za niego 1 mln euro co w obecnej formie jest niemożliwe, Kruk słabiutki, Poręba i Szysz jedyni na których idzie coś zarobić ale są to grosze w porównaniu do oczekiwań działaczy ZL.
Piłkarza grają bo grają, trybuny puste. Miasto i okolica już nie żyją Zagłębiem jak nawet 2-3 sezony temu. Dla takiego Szysza odejście np do nas to mimo wszystko awans portowy. Gorzej grać nie będziemy. Szansa na puchary jest- PP, finansowo stajemy na nogi, jest rzesza kibiców no i marka WISŁA KRAKÓW zaczyna odzyskiwać należny Jej blask.
Pójście do Legii- na pewno topowy polski klub. Szanse na puchary również, ale- presja kibiców , działaczy , dziennikarzy ogromna. jeden dwa nieudane mecze i gościa zjedzą. Poza tym, póki co sami legioniści nie wiedza w którą stronę iść z działaniami. Mają chaos przeogromny a u nas w miarę poukładane.
Tyle że Szysza chce zapewne pół ligi...
Odpowiedz cytując