Książę Palownik napisał(a):

|
Ponieważ spisek byłby wówczas zbyt oczywisty i tym samym łatwy do wykrycia przez byle dziennikarza śledczego. A teraz to sam Koalik musiał się podjąć tematu aby cały spisek ujawnić i winnych osądzić.
|
Bo trzeba było pokazać, że wygraliśmy wyścig o Wuja z kimś. Pech chciał, że go wtedy nikt chyba za bardzo nie chciał

.