krysztal napisał(a):

|
I dlaczego Wuja nie zatrudniono po Hyballi skoro był juz wtedy wolny ?
|
Ponieważ spisek byłby wówczas zbyt oczywisty i tym samym łatwy do wykrycia przez byle dziennikarza śledczego. A teraz to sam Koalik musiał się podjąć tematu aby cały spisek ujawnić i winnych osądzić.