skarabeus napisał(a):

MaLk, jak bedzie zrobiony porzadek z dlugiem wewnetrznym to mozna mowic o takich kwotach. Poki ten dlug jest, to Wisla jest warta tyle co pisalem i nie zmienie zdania I nikt kto ma pieniadze i nawet chcialby je wydac na klub pilkarski rowniez nie bedzie myslal inaczej, czego dowodem jest to, ze jak trio bylo tak jest, a rozmowy rozne rozniste sie toczyly.
|
OK, ale nie mieszaj do tego fachowości, do której się odwołałeś w swoich postach. To po prostu kwota z sufitu na oko bez jakiegokolwiek oparcia w profesjonalnej metodyce wycen. Nie dałeś żadnych danych, z których miałyby wynikać przywołane wartości, taka gdybologia pi razy oko.
No i przynajmniej się zdecyduj na jakąś kwotę - między minus 13 milionów a plus 6 milionów jest taki przedział, że szkoda mówić
