gizmowisla napisał(a):

|
spoko -tylko znajac inflacje w tym idiotycznym kraju - i miejsce gdzie jestesmy - to juz wolalbym za takie pieniadze zostawic murzyna ktory nam wygra 1 na 8 meczy - niz to spieniezyc na jakiegos amatora typu Mlynski , (o Boze Plewka ) albo inny czechoslowak ...najgorsze jest to ze jestesmy tak tragicznie beznadziejni ze nawet taki mlody Buksa bylby u nas gwiazdorem
|
a z białymi jak? zostawiać czy sprzedawać za taki hajs?