Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88339
Stary 28.12.2021, 07:52
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
spoko -tylko znajac inflacje w tym idiotycznym kraju - i miejsce gdzie jestesmy - to juz wolalbym za takie pieniadze zostawic murzyna ktory nam wygra 1 na 8 meczy - niz to spieniezyc na jakiegos amatora typu Mlynski , (o Boze Plewka ) albo inny czechoslowak ...najgorsze jest to ze jestesmy tak tragicznie beznadziejni ze nawet taki mlody Buksa bylby u nas gwiazdorem
a z białymi jak? zostawiać czy sprzedawać za taki hajs?
Odpowiedz cytując