Wyświetl pojedynczy post
Cymes
Senior Member
 
Od: 07.2004
Skąd: z prawego brzegu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88337
Stary 27.12.2021, 23:06
Karherop napisał(a):Wyświetl post
I jedna i druga kwota wydają się być z kosmosu, ale na pewno Yaw prędzej jest wart 400 tys euro niż 8 mln dolarów

Niemniej uważam że klub nie puści go za mniej niż 1 mln euro, może nawet w granicach 1.5 mln.
W dużym skrócie.Ostatnie półtora roku YY w esa wygląda w miarę przyzwoicie.Problemem jest cała reszta cv, która wygląda po prostu źle i stawia pod dużym znakiem zapytania jak będzie sobie radził w ligach lepszych od naszej.

Realnie.Wszystko od pół bańki euro w górę uznam za bardzo dobrą cenę.Poniżej 300k za słaby deal.Jeśli pójdzie za +1M będę bardzo pozytywnie zaskoczony, więc...obym był bardzo pozytywnie zaskoczony.
Odpowiedz cytując