Szneka napisał(a):

|
Patryk Szysz z Zagłębia Lubin do wzięcia za 500 koła euro. Gdyby odszedł Yeboah , zainwestowałbym pieniądze w Szysza. Młody jeszcze a sporo już potrafi. Chce Go Legia ale myślę, że można o Niego powalczyć.
|
Szysza to my chcieliśmy jak grał w Łęcznej. Teraz temat prawie nierealny z racji tego ze
a) nie stać Nas
b) jak ma gdzieś pójść z e-klasy to tylko do Legii bo tak sobie niby obiecali transferem Ślisza.