Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Qadou
Senior Member
Od: 01.2015
Offline
#
88325
26.12.2021, 18:12
Za 2 mln euro to powinni go już odwieść osobiście pod siedzibę klubu który go kupi + butelka dobrego trunku
Qadou
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Qadou
Znajdź inne posty napisane przez Qadou