Wyświetl pojedynczy post
maciekkk
Senior Member
 
Od: 06.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15180
Stary 25.12.2021, 15:22
I te jego wybijanie piłki z piątki.... Zawsze była jak najdłużej to robić, nie ważne czy przegrywamy czy wygrywamy. Byle trwało to jak najdluzej. Nic do niego nie mam, być może to bardzo fajny człowiek itd. Piłkarsko mnie niemiłosiernie irytował i katował swoją postawą.
Odpowiedz cytując