Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15179
Stary 25.12.2021, 14:18
spokojnie , oni go wzieli na rezerwe , i to z perspektywy Lechii dobry wybór

- nie kłoci sie i nie rozbija szatni swoją frustracją z niebycia "jedynką"
- daje pewien stały określony poziom , nie ma wondersave'ów , ale też nie ma ultrababoli
- przed laty grał tam kilka lat , zna klub i klimat

dodatkowo bramka , to nie środek pola czy bok obrony , tutaj rotacje są raczej rzadkie , szansa że Kuciak złamie noge albo dostaie czerwoną kartke są niskie , a to za dobry bramkarz zeby potrzebował zmiennika do takiej rywalizacji jak u nas , Kuciak to poziuom Top
Odpowiedz cytując