Karherop napisał(a):

Szota = tykającą bomba
Frydrych = pewny zawodnik
I pal licho że ten drugi na ostatnie 3 spotkania 2 razy wyleciał boiska.
I nie, nie kupuje że został wstawiony na mine, bo tak doświadczony zawodnik powinien wiedzieć, że lepiej stracić bramkę, niż zawodnika.
|
Może akurat tego nie kontroluje.
Ale wsadzenie na minę to jest fakt.
I dwa razy przez Sadloka.