Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88306
Stary 23.12.2021, 21:54
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Para Frydrych-Szota wyglądała w kilku meczach dość pewnie.Potem Gula przez przesunięcie Frydrycha wyżej rozpieprzył tą nieżle zapowiadającą się współpracę
Wyglądała dobrze na tyle na ile Frydrych był w stanie ratować sytuację po błędach Szota. Frydrych jest w miarę pewny, Szota to tykająca bomba zegarowa, zwłaszcza jak zaczyna się popisywać techniką której nie ma.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując