Qadou napisał(a):

|
Bo Mehremicia to nawet nie wliczam Guli ewidentnie podpadł czymś a Uryga to Uryga xd
|
Popatrzmy na to realistycznie.
Uryga
Frydrych
Szota
Sadlok?
Wiele pewnie zależy od tego, jakie plany są wobec Sadloka i dalszego wprowadzania do gry młodzieżowców.