|
Mnie zastanawia czy przyjdzie jakiś nowy stoper bo z tych obecnych poziom trzyma tylko Frydrych który na dodatek jest nieraz ustawiany w pomocy i często pauzuje za kartki różnego koloru przez co stoperów gra duet Szota-Sadlok który miałby problemy z graniem nawet w I lidze...
|