Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
nie wiem po co sie ma ogrywac w 1 lidze skoro moze u nas , tak jak bylo napisane , gorszy od naszych JK i FBF nie bedzie
|
To jest klasyczne pitolenie sfrustrowanego kibica - odchodząc Buksa był gorszy nie tylko od FBF, ale też od Boguskiego, JCS i Medveda. Kiedy był na boisku graliśmy de facto w dziesiątkę, ligowi obrońcy chowali go do kieszeni. Nasi obecni goleadorzy przynajmniej w większości meczy mają kontakt z piłką.
Wiadomo że najmłodszy Buksa raczej nie przyjdzie do nas tylko będzie próbował spieniężyć swoją łatkę mega talentu. Myślę że chętny na pewno się znajdzie, zwykle zjazd sportowy (albo urealnienie wartości, zależy jak na to patrzeć) trwa kilka rund, gdzie Ekstraklasa jest ostatnim przystankiem. Teraz czas na ligę belgijską, albo coś w ten deseń.