Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15166
Stary 23.12.2021, 03:46
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
nie wiem po co sie ma ogrywac w 1 lidze skoro moze u nas , tak jak bylo napisane , gorszy od naszych JK i FBF nie bedzie
To jest klasyczne pitolenie sfrustrowanego kibica - odchodząc Buksa był gorszy nie tylko od FBF, ale też od Boguskiego, JCS i Medveda. Kiedy był na boisku graliśmy de facto w dziesiątkę, ligowi obrońcy chowali go do kieszeni. Nasi obecni goleadorzy przynajmniej w większości meczy mają kontakt z piłką.

Wiadomo że najmłodszy Buksa raczej nie przyjdzie do nas tylko będzie próbował spieniężyć swoją łatkę mega talentu. Myślę że chętny na pewno się znajdzie, zwykle zjazd sportowy (albo urealnienie wartości, zależy jak na to patrzeć) trwa kilka rund, gdzie Ekstraklasa jest ostatnim przystankiem. Teraz czas na ligę belgijską, albo coś w ten deseń.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując