Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1588
Stary 22.12.2021, 23:49
Nie czytam Twojego posta. Nie ma to najmniejszego sensu. Dlaczego? Gdyby cokolwiek z tego co piszesz mialo sens, Wisla dzisiaj bylaby w innych rekach niz jest, a 3 lata temu nie bylaby bliska upadku.

Tyle w temacie. Rozowe okulary proponuje zdjac. To nie FM czy wirtualna gra ekonomiczna.
Odpowiedz cytując