Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1583
Stary 22.12.2021, 13:41
Jakich budynkow? Co Ty chlopie piles?
Wisla to znak, nazwa i tyle. Nawet osrodek w Myslenicach nie jest wlasnoscia Wisly


Wiec na dzis Wisla to to co napisalem wyzej + 13 mln dlugow. I dlatego wlasnie nikt Wisly nie kupil, choc trio od 3 lat szuka kupca i znalezc nie moge. Zgadnij - dlaczego?

Tak, Wisla bedzie cos warta jak splaci wszystkie dlugi i przede wszystkim dlug wewnetrzny zostanie umorzony. Nie zostal jeszcze umorzony i choc faktyczny dlug wynosi 13 mln to ten na papierze duzo, duzo wiecej. My sobie o tym zapominamy, ale dopoki ta sprawa nie zostanie formalnie zalatwiona to pies z kulawa noga nie polozy na stole chocby zlotowki. Chyba, ze jest fanatykiem.
A wiesz dlaczego? Bo dzis osoby decyzyjne mowia, ze doprowadza do umorzenia tego dlugu, ale za 2 lata moga zmienic zdanie ;-)
Odpowiedz cytując