skarabeus napisał(a):

Tez nie rozumiem tego optymizmu.
Wisla jest obecnie warta -13 000 000 zlotych.
Nikt rozsadny tutaj nie przyjdzie i nie zaplaci za Wisle zlamanego grosza. Robia to tylko pasjonaci, ktos kto chce miec na wlasnosc swoj klub.
I jak napisal Framat. Niewykluczone ze jest to pozyczka zastawiona udzialami, na procent.
|
Dajże spokój. Jakie minus trzynaście...
Wisła w momencie, w którym miała kilkadziesiąt baniek długu i większość na krótkiej smyczy, była warta mało, bo ryzyko było duże.
Dziś jest warta dużo, dużo więcej, bo te długi można na dobrą sprawę spłacić w rok. I wtedy masz klub na czysto, co w skali kraju nie jest zbyt popularne – większość klubów ma jakieś długi.
A wartość marki, kadry, budynków; słowem całej Wisły, jest duża.