Wyświetl pojedynczy post
dziki
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: Różnie bywa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1582
Stary 22.12.2021, 13:35
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Tez nie rozumiem tego optymizmu.

Wisla jest obecnie warta -13 000 000 zlotych.


Nikt rozsadny tutaj nie przyjdzie i nie zaplaci za Wisle zlamanego grosza. Robia to tylko pasjonaci, ktos kto chce miec na wlasnosc swoj klub.



I jak napisal Framat. Niewykluczone ze jest to pozyczka zastawiona udzialami, na procent.
Dajże spokój. Jakie minus trzynaście...

Wisła w momencie, w którym miała kilkadziesiąt baniek długu i większość na krótkiej smyczy, była warta mało, bo ryzyko było duże.

Dziś jest warta dużo, dużo więcej, bo te długi można na dobrą sprawę spłacić w rok. I wtedy masz klub na czysto, co w skali kraju nie jest zbyt popularne – większość klubów ma jakieś długi.

A wartość marki, kadry, budynków; słowem całej Wisły, jest duża.
Life is short. Wear your passion!
Odpowiedz cytując