Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1580
Stary 22.12.2021, 11:05
Drozd napisał(a):Wyświetl post
. Teraz 12% akcji kosztuje 4.8 bańki. O czym to świadczy?
Może świadczyć o wielu rzeczach.
Nie rozumiem optymizmu (albo udaję, że nie rozumiem)


Może to też świadczyć o tym:
- Trio: brak nam kasy na spłaty, zaraz wejdzie komornik. Ratujcie.
- Nowak-Mosty: damy wam 4,85 mln zł w zamian za akcje, które zobowiązujecie się odkupić w ciągu najbliższych x lat za 48,5 mln zł


Z życzeniami Wesołych Świat
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując