Drozd napisał(a):

|
. Teraz 12% akcji kosztuje 4.8 bańki. O czym to świadczy?
|
Może świadczyć o wielu rzeczach.
Nie rozumiem optymizmu (albo udaję, że nie rozumiem)
Może to też świadczyć o tym:
- Trio: brak nam kasy na spłaty, zaraz wejdzie komornik. Ratujcie.
- Nowak-Mosty: damy wam 4,85 mln zł w zamian za akcje, które zobowiązujecie się odkupić w ciągu najbliższych x lat za 48,5 mln zł
Z życzeniami Wesołych Świat
