s1mone napisał(a):

|
A ten jak zwykle przydrozdził xD Napastników się rozlicza z bramek, bo one dają punkty, a nie z wrażeń estetycznych. Umiejętność zastawienia się, zagrania z klepy jest fajna, ale jest to tylko bonus, coś jak świetne operowanie piłką przez stopera. Nie ma większego znaczenia, jeśli stoper nie umie grać głową i słabo broni.
|
Nie żaden bonus tylko narządzie im napastnik ma ich więcej tym jest pożyteczniejszy dla drużyny, zwłaszcza takiej jak nasza, która patelnie potrafi stworzyć raz na trzy mecze. Więc nie pitol o strzelaniu bramek bo bez tych narzędzi o których pisałem bramek nie będzie... i nie będziesz miał czego rozliczać.