Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88295
Stary 22.12.2021, 10:25
s1mone napisał(a):Wyświetl post
A ten jak zwykle przydrozdził xD Napastników się rozlicza z bramek, bo one dają punkty, a nie z wrażeń estetycznych. Umiejętność zastawienia się, zagrania z klepy jest fajna, ale jest to tylko bonus, coś jak świetne operowanie piłką przez stopera. Nie ma większego znaczenia, jeśli stoper nie umie grać głową i słabo broni.
Nie żaden bonus tylko narządzie im napastnik ma ich więcej tym jest pożyteczniejszy dla drużyny, zwłaszcza takiej jak nasza, która patelnie potrafi stworzyć raz na trzy mecze. Więc nie pitol o strzelaniu bramek bo bez tych narzędzi o których pisałem bramek nie będzie... i nie będziesz miał czego rozliczać.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując